Startersplatform voor ondernemers

Datum: 2014-09-18

Kom naar het Startersplatform Haarlemmermeer op woensdag 22 oktober 2014!

Hoe bepaal jij de koers van je onderneming? Dit keer staat het Starterplatform Haarlemmermeer in het teken van zowel de ‘harde’ als de ‘zachte’ kant van ondernemen.
 
Een beetje ondernemer wil zich niet laten meeslepen door de waan van de dag, maar zelf aan het roer van zijn bedrijf staan. “Sturen op cijfers” helpt om planmatig te werken en grip op de zaak te krijgen en te houden. De andere kant van de medaille gaat over relaties die je hebt met klanten. Niet in cijfers uit te drukken, maar net zo bepalend voor succesvol ondernemen. Tijdens de workshop “Zakelijk Flirten” worden jouw flirt capaciteiten getraind.
 

Het programma van deze avond ziet er als volgt uit:

19.00 uur 
19.30 uur 
19.35 uur 
19.45 uur 
20.00 uur 
20.30 uur 
20.45 uur 
21.15 uur 
22.00 uur 

Ontvangst
Welkom door de gastheer, Marco Vork, Manager Bedrijven Advies, Rabobank Regio Schiphol
Wethouder Ap Reinders van Ondernemerschap, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid
Zeepkistsessie
“Sturen op Cijfers” door Roel de Jong van Flynth
Mogelijkheid tot vragen stellen aan Flynth
Workshop “Zakelijk Flirten” door Chantal Dentro
Netwerkborrel
Einde programma


De zeepkist

Voor deze avond nodigen wij je uit om je onderneming 3 minuten in het zonnetje te zetten. Hiervoor staat op het podium een heuse zeepkist. Er is plaats voor drie ondernemers. Aanmelden kan via ondernemersplein@haarlemmermeer.nl of online via Aanmelden voor het Startersplatform.