Uitnodiging kwartaalbijeenkomst 14 november

Datum: 2018-10-10

Uitnodiging kwartaalbijeenkomst 14 november

Op 14 november organiseren we een kwartaalborrel en zijn we te gast bij: 

Keukenlade.nl
Weerenweg 26
1161 AJ Zwanenburg

Ondernemer Dick Verhoeve geeft ons vanaf 18.00 uur graag een rondleiding in zijn nieuwe bedrijf. Om 19.00 uur komt het Regionaal Platform Criminaliteitsbestrijding ons informeren over camerabeveiliging. Veel beelden die de politie krijgt zijn niet bruikbaar. Niet omdat de camera niet goed is, maar omdat deze niet goed is ingesteld. Het RPC is een initiatief van diverse overheidsinstellingen én de politie en zij bieden een gratis consult aan om dit bij u op het bedrijf na te kijken. Nuttig!

Uiteraard staat er een hapje en drankje klaar, maar geen diner. Zie voor meer informatie over de gastheer: www.keukenlade.nl. Om uiterlijk 20.00 uur wordt de bijeenkomst afgesloten. 

Uiteraard is het mogelijk om een introducée mee te nemen naar deze bijeenkomst. Meldt u aan via het formulier op http://www.ondernemingsvereniging.nl/vrijepagina/bijeenkomst-14-november/.

Graag tot 14 november!