Onderhoudswerkzaamheden aan de A200 te Halfweg

Datum: 2016-08-19

Wat gaat er gebeuren?
Het onderhoud bestaat voornamelijk uit het vervangen en verstevigen van het asfalt. Dit onderhoud is nodig om een vlotte en veilige doorstroming ook in de toekomst te garanderen.

Gedurende drie nachten worden er werkzaamheden uitgevoerd aan de A200 tussen Halfweg en Haarlem waarbij één rijstrook beschikbaar voor het verkeer is, gedurende deze nachten is toerit vanuit Halfweg afgesloten. Het verkeer van Halfweg richting Haarlem wordt omgeleid via de Haarlemmerstraatweg (rode lijn).

Gedurende de laatste nacht worden er werkzaamheden uitgevoerd aan de A200 tussen Haarlem en Halfweg, beide rijstroken blijven beschikbaar voor het verkeer en is afrit richting Halfweg afgesloten voor het verkeer. Verkeer richting Halfweg wordt omgeleid via de Dennenlaan en Troelstralaan (gele lijn). De omleidingsroutes worden met gele borden langs de weg aangegeven.

Wanneer vinden de werkzaamheden plaats?
Om het verkeer zo min mogelijk te hinderen, werken we ‘s nachts. De planning kan veranderen bij slecht weer. Hieronder ziet u de planning.

De werkzaamheden worden uitgevoerd:

1. A200 tussen Halfweg en Haarlem:

  • Dinsdag 6 september 19.00 uur tot woensdag 7 september 7.00 uur
  • Woensdag 7 september 19.00 uur tot donderdag 8 september 7.00 uur
  • Donderdag 8 september 19.00 uur tot vrijdag 9 september 7.00 uur

2. A200 tussen Haarlem en Halfweg:

  • Donderdag 8 september 19.00 uur tot vrijdag 9 september 7.00 uur

Indien de werkzaamheden gedurende bovenstaande nachten niet geheel kunnen worden afgerond, zijn de volgende reserve nachten gepland:

  • Vrijdag 9 september 19.00 uur tot zaterdag 10 september 7.00 uur

Hinder
De werkzaamheden leveren mogelijk geluidsoverlast op en het verkeer moet rekening houden met een extra reistijd van circa 5 minuten. Wij doen er uiteraard alles aan om de hinder tot een minimum te beperken.

 

Meer weten?
Voor meer informatie kunt u bellen naar de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis, maandag t/m vrijdag: 07.00-20.00 uur, zaterdag, zondag en feestdagen: 10.00-18.30 uur). Mocht u tijdens de uitvoering contact willen opnemen, dan kunt u ons bereiken via telefoonnummer 06-50223337.

 

Met vriendelijke groet,
Combinatie VOC

 

Wouter van Puffelen
Verkeers- en omgevingsmanager