Ja want, het nieuwe aanbestedingsbeleid biedt kansen en opdrachten‘

Datum: 2014-10-27

Programma 2014

Ook dit jaar is er weer een aansprekend programma samengesteld, waarbij de ondernemer op het puntje van zijn of haar stoel zal zitten.

Het thema van dit jaar is ‘Ja want, het nieuwe aanbestedingsbeleid biedt kansen en opdrachten‘.

Het nieuwe aanbestedingsbeleid wordt uiteengezet en er in ruimte voor ontmoeting en discussie met de inkopers van de gemeente en de verantwoordelijk wethouder Ap Reinders. Verder kunt u een hoop opsteken van de presentaties van de volgende sprekers:

Michel Groenendaal (TNT), Frank Griekspoor (Gebr. Griekspoor), Remco Gulickx (Luchthaven Schiphol), Laura Barens (Enthousiasmeer), Willem Ketel (Q’ Willem) en Marco van de Heijden (Boehringer Ingelheim en NEVI).

Lees meer over de achtergrond van de sprekers.

De bijeenkomst wordt begeleid en afgesloten met een spetterende presentatie door dagvoorzitter Bart van Luijk.

Direct aansluitend aan het congres kunt u de Businessmarkt bezoeken en genieten van een heus Oktoberfest met dinerbuffet.

Programma
16.30 – Ontvangst

* Haarlemmermeers Ondernemerscongres
* Businessplein
* Oktoberfest

Registreer nu!

Businessmarkt
Tijdens het Haarlemmermeers Ondernemerscongres is er ook ruimte voor een kleinschalige Businessmarkt. Kosten deelname ad. € 350,00 incl. standplaats 2 x 2 meter met eigen statafel en stroompunt exclusief BTW.

Voor meer informatie: 06 – 53 21 33 09 / Bertine Schröder.