Stichting Vierdaags Spektakel bijeenkomst

Datum: 2014-05-22

Op donderdagavond 22 mei organiseren de Ondernemingsvereniging en Stichting Vierdaags Spektakel een speciale bijeenkomst! Vanaf 18.00 uur zijn alle ondernemers uit Zwanenburg & Halfweg, dus ook degenen die de feestweek niet sponsoren of geen lid zijn van de vereniging, zijn van harte welkom op het feestterrein voor een netwerkevent waarbij ook een diner wordt verzorgd.

Speciaal voor dit event slaan de twee verenigingen hun handen ineen: voor alle inwoners van Zwanenburg en Halfweg wordt gezorgd maar de ondernemende bewoners kwamen in het programma niet voor. Iets waar nu dus verandering in komt!

Wat kan er verwacht worden? Een gezellige, informele bijeenkomst waarbij ondernemers in contact kunnen komen met elkaar onder het genot van een hapje en drankje. Tijdens deze bijeenkomst wordt het "netwerken" op een bijzondere manier naar voren gebracht. De bijeenkomst duurt tot ca. 21.00 uur zodat alle aanwezigen direct door kunnen naar de naastgelegen feesttent voor een avond vol optredens!

Vanwege de catering vragen we u vriendelijk om u vooraf aan te melden via info@ondernemingsvereniging.nl.