Kirsten van der Kolk inspireert ondernemers

Datum: 2014-05-14

Kirsten van der Kolk inspireert ondernemers
Tijdens de algemene ledenvergadering van 14 mei die gehouden werd bij "Koffie bij Kaatje" heeft Kirsten van der Kolk de Zwanenburgse en Halfwegse ondernemers geinspireerd. Deze Zwanenburgse heeft een gouden olympische medaille gehaald (Beijing 2008), daarnaast ook nog een bronzen medaille in Athene (2004) en een verdienstelijke zesde plaats in Sydney (2000). Kirsten is momenteel bondscoach bij de Roeibond en weet dus alles van het presteren op wereldniveau.
 
Tijdens de presentatie nam ze de ondernemers mee in de achtbaan die komt kijken bij het behalen van een olympische medialle: hoogtepunten en diepe dalen, zowel sportief als persoonlijk, wisselden elkaar in hoog temp af. De presentatie werd afgesloten met, uiteraard, de gouden race die ook nu weer op applaus kon rekenen.