Uitnodiging algemene Ledenvergadering

Datum: 2014-05-06

Uitnodiging algemene Ledenvergadering

Beste mijnheer/mevrouw,

Langs deze weg nodigen wij u, als lid van de Ondernemingsvereniging, graag uit voor onze Algemene Ledenvergadering. Deze vindt plaats op dinsdag 13 mei vanaf 18.00 uur. Uiteraard hebben we weer een locatie gevonden in onze eigen regio hiervoor: Koffie bij Kaatje, over de spoorwegovergang bij Halfweg. Zoals u weet verzorgen we bij deze bijeenkomst ook een dinerbuffet.

Daarnaast zijn we verheugd u te kunnen informeren over een extra bijeenkomst: deze organiseren wij samen met de stichting Vierdaags Spektakel op 22 mei, in de feesttent op het sportcomplex. Vanaf 18.00 uur bent u hierbij van harte welkom en ook deze avond verzorgen wij een diner voor u! 

Alle ondernemers uit Zwanenburg & Halfweg zijn hierbij van harte uitgenodigd met hun partners. Wel vragen wij u vriendelijk om u vooraf even aan te melden via info@ondernemingsvereniging.nl zodat we rekening kunnen houden met de catering. 

Graag tot 13 & 22 mei!

 

Het bestuur