Uitnodiging ledenvergadering 13 mei

Datum: 2014-04-14

Beste mijnheer/mevrouw,

Langs deze weg nodigen wij u, als lid van de Ondernemingsvereniging, graag uit voor onze Algemene Ledenvergadering. Deze vindt plaats op dinsdag 13 mei vanaf 18.00 uur. Uiteraard hebben we weer een locatie gevonden in onze eigen regio hiervoor: Koffie bij Kaatje, over de spoorwegovergang bij Halfweg. Zoals u weet verzorgen we bij deze bijeenkomst ook een dinerbuffet.

U ontvangt per post nog een officiele uitnodiging voor de bijeenkomst. De vergadering zal iets anders verlopen dan u gewend bent van ons. Hoe? Dat blijft nog even een verrassing, maar het is zeer zeker de moeite waard!

Wilt u de officiele uitnodiging niet afwachten dan kunt u zich aanmelden via info@ondernemingsvereniging.nl.

Graag tot 13 mei!

 

Het bestuur