Uitnodiging nieuwjaarsreceptie 13 januari

Datum: 2013-12-17

Beste mijnheer/mevrouw,

De Kerstdagen staan voor de deur: bij uitstek het moment om samen met familie en vrienden terug te kijken op het jaar 2013. Na de Kerst volgt een feestelijk uiteinde van dit jaar en begint het vooruitkijken op 2014. We doen dat graag samen met u tijdens het nieuwjaarsdiner en nodigen u en uw partner daarvoor van harte uit. 

Het nieuwjaarsdiner vindt plaats op maandag 13 januari en de inloop is vanaf 18.00 uur. De locatie? Die houden we nog even geheim, maar we kunnen u wel verklappen dat u het nieuwe jaar op culinaire wijze kunt gaan inluiden!

Meldt u direct aan via info@ondernemingsvereniging.nl. Dan verklappen we binnenkort de nieuwe locatie van het nieuwjaarsdiner.
Graag tot binnenkort!

Het bestuur