Mini-symposium Dubbeldorp Zwanenburg-Halfweg

Datum: 2013-10-01

Het Haarlemmermeerse dorp Zwanenburg bestaat in 2013 honderd jaar. Met Halfweg, dat bij de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude hoort, vormt de eeuweling een dubbeldorp. Een boeiend fenomeen dat dan ook het thema is van een mini-symposium, georganiseerd door de gemeente Haarlemmermeer. Zwanenburg en Halfweg zijn tot op de dag van vandaag sociaal, maatschappelijk,
economisch én door een brug over de Ringvaart met elkaar verbonden. Een gezamenlijke zorg over de leefbaarheid in de toekomst maakt de band nog sterker.

Tegen deze achtergrond wisselen de deelnemers aan het symposium met elkaar van gedachten. Daarbij mag niet worden vergeten om in dankbaarheid achterom te kijken naar het lange en bewogen leven van het honderdjarige Zwanenburg.

Het symposium vindt plaats op woensdag 16 oktober van 16.00 tot 20.00 uur in Sugar City, Haarlemmerstraatweg 7, 1165 MJ Halfweg.
Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld.

S.v.p. aanmelden vóór 9 oktober via externebetrekkingen@haarlemmermeer.nl.

Bekijk hier de flyer en het programma.