Go Velo op de N200!

Datum: 2019-03-07

Go Velo op de N200!

Zoals bekend zijn de werkzaamheden rondom de N200 in volle gang. Forenzen en omwonenden ondervinden hinder van de langdurige wegwerkzaamheden. Vanuit het projectbureau De Nieuwe N200 wordt een ieder geïnformeerd over de maatregelen die genomen kunnen worden om minder hinder te ervaren. Een van de doelstellingen om hinder te beperken is door het fietsen aan te moedigen en daar kunnen lokale ondernemers van profiteren!

Dit wordt gedaan met het fietsprogramma Go Velo en de gelijknamige app. Alle omwonenden en forenzen kunnen gratis de app downloaden. Hun fietskilometers worden bijgehouden en voor elke kilometer ontvangen ze een spaarpunt. Met deze spaarpunten kunnen ze terecht in de app-shop voor leuke producten, kans in loterij of donatie aan een goed doel.

Alle ondernemers uit Zwanenburg en Halfweg kunnen zich aanmelden voor Go Velo en op die manier nieuwe klanten trekken. Meer weten? Ga naar https://www.denieuwen200.nl/fiets of mail Eva van Schaijk, info@mobilityonthemove.nl.