Uitnodiging energiebesparende maatregelen voor 1 juli 2019

Datum: 2019-03-26

Uitnodiging energiebesparende maatregelen voor 1 juli 2019

Op 1 juli a.s. verandert de wet voor ondernemers. U was als verplicht om energiebesparende maatregelen te nemen die zich binnen vijf jaar terugverdienen. Voor 1 juli geldt nu ook een informatieplicht.

U bent hierover geïnformeerd door de organisatie die toeziet op naleving van deze wet, de Omgevingsdienst Noorzeekanaalgebied (OD).

Om u hierin te ondersteunen, nodigen wij u, ook namens gastheren BIZ-organisatie Spoorzicht en NMCX en de voorzitter van het Haarlemmermeers Ondernemersplatform, uit voor de informatiebijeenkomst op 28 maart 2019 of 2 april 2019. U kunt u aanmelden voor de dag die u uit komt.

Tijdens de informatiebijeenkomst neemt de Omgevingsdienst u mee in de te nemen stappen om te voldoen aan de wet. NMCX, Centrum voor de energietransitie in Haarlemmermeer, kan u hierin ondersteunen, zie ook alvast www.nmcx.nl.

Daarnaast is er ruimte voor ondernemers en instellingen en parkmanagementorganisaties en ondernemersverenigingen om met elkaar in gesprek te gaan voor eventuele verdere samenwerkingsafspraken voor energietransitie.

Waar zijn de energie tafels?

28 maart 2019, 17.00-19.00 uur                                     2 april 2019, 17.00-19.00 uur

Ons Tweede Thuis                                                              NMCX Centrum voor Duurzaamheid

Luzernestraat 43                                                                Prins Hendriklaan 33

2153 GM Nieuw-Vennep                                                  2132 DR Hoofddorp

Graag om organisatorische redenen aanmelden via Ed.Nieuwenhuizen@haarlemmermeer.nl.

Programma

Welkom, gastheren Ton Sels/Dick Hulsebosch

Wat betekent de wetswijziging voor mij? OD, Patrick Teunissen

Waar kan ik terecht voor ondersteuning? NMCX, Lieven Andringa

Afsluiting en vervolg, Ed Nieuwenhuizen/Dick Hulsebosch

Meer informatie?

Heeft u een vraag over de wetswijziging? De helpdesk van de RVO kunt u bereiken via de website of tel.: 088 042 42 42 of u kunt de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied bereiken via of met behulp van het contactformulier op onze website www.odnzkg.nl of tel.: 088 - 567 0200.

Wilt u meer weten over de informatiebijeenkomsten, neem dan contact op met Ed Nieuwenhuizen, Procesbegeleider Duurzame Werklocaties Haarlemmermeer op Ed.Nieuwenhuizen@Haarlemmermeer.nl of 0900-1852.

Hoogachtend,

Burgemeester en wethouders van de gemeente Haarlemmermeer,

namens dezen,

de gebiedsmanager Gemeente Haarlemmermeer

 

David Michel