Uitnodiging diner feestweek 14 juni

Datum: 2019-05-16

Uitnodiging diner feestweek 14 juni

Op vrijdagavond 14 juni vindt het traditionele feestweekdiner van de Ondernemingsvereniging plaats. Samen met de organisatie van de feestweek nodigen we van harte alle leden én sponsoren van de feestweek uit om de werkweek af te sluiten en het feestweekend in te luiden!

Vanaf 18.00 uur zal er een drankje klaarstaan voor u. Onder het genot van live-muziek kunt u bijpraten met collega-ondernemers waarna het dinerbuffet om 18.30 uur geopend wordt. Het diner wordt om 20.00 uur afgesloten. 

Wilt u de rest van de avond blijven om te genieten van muziek van onder andere Gerard Joling, Frans Bauer en Popgunnn? Dat kan, maar dan heeft u wel een kaartje nodig. Kaartjes kunt u online kopen via www.feestweekzwanenburg.nl

Aanmelden voor het dinerbuffet kan via het aanmeldingsformulier. Het buffet wordt aangeboden door de Ondernemingsvereniging en de drankjes door de organisatie Feestweek Zwanenburg-Halfweg. 

 

Graag tot 14 juni!