Amsterdam The Style Outlets zoekt lokale ondernemers

Datum: 2020-04-08

Amsterdam The Style Outlets zoekt lokale ondernemers

​Amsterdam The Style Outlets gaat eind 2020 open en is volop in ontwikkeling. En dat betekent goed nieuws voor ondernemers, want de outlet zoekt nadrukkelijk naar ondernemers uit Zwanenburg & Halfweg om hen te helpen. De huurders van ​Amsterdam The Style Outlets hebben opslagruimte nodig in de buurt en zijn dus op zoek naar bedrijven (géén particulieren) die ruimte verhuren. Ook zoeken ze ondernemers die diensten leveren op het gebied van:

  • Groen onderhoud
  • Ongediertebestrijding
  • Hostessenbureau voor het informatiepunt
  • Laadsysteem voor elektrische auto’s
  • Bloemenstal voor de oostelijke trapopgang van het Center

Ondernemers die mogelijkheden zien om onderstaande zaken en diensten in te vullen bij Amsterdam The Style Outlets kunnen een email sturen naar Marcel Herben, mfherben@neinver.com, met daarin een uitleg van wat ze zouden kunnen betekenen. ​Amsterdam The Style Outlets nodigt alle ondernemers ook nadrukkelijk uit om contact op te nemen als er andere manieren zijn om samen te werken.

Laat deze kans niet voorbij gaan en neem contact op met Marcel Herben.

Succes!