Let op: vraag belastinguitstel aan voor 1 juli

Datum: 2021-06-08

Let op: vraag belastinguitstel aan voor 1 juli

Je kunt tot en met 30 juni 2021 bijzonder uitstel van belasting aanvragen. Dit geldt zowel voor de eerste keer als je bijzonder uitstel aanvraagt maar ook voor de verlenging van je huidige uitstel. Vanaf 1 juli 2021 worden de betalingsverplichtingen weer hervat. Alle ondernemers gaan vanaf dan weer belasting betalen.

Sinds 12 maart 2020 hoef je maar 1 uitstelverzoek te sturen. Nadat het verzoek is ontvangen krijg je direct uitstel van betaling voor 3 maanden. Hieronder vallen alle betalingen die je nog hebt openstaan op het moment dat je het uitstelverzoek indient. Met het bijzonder uitstel krijg je de ruime betalingsregeling van 60 maanden vanaf 1 oktober 2022 en soepelere voorwaarden.

Klik hier voor meer informatie.