Award Night 2018: Willem Middelkoop komt spreken!

Datum: 2018-07-12

Award Night 2018: Willem Middelkoop komt spreken!
 

Op 4 oktober vindt de tweede Award Night plaats van de Ondernemingsvereniging! Ondernemend Halfweg en Zwanenburg is van harte uitgenodigd om deze bijzondere avond in Het Zwaantje bij te wonen.

Tijdens de Award Night komt Willem Middelkoop spreken.

Willem Middelkoop (1962) is oprichter van het Commodity Discovery Fund en publicist. Hij verwierf landelijke bekendheid als marktcommentator bij RTLZ. Middelkoop waarschuwde in zijn eerste boek "Als de dollar valt" (2007) voor een naderende kredietcrisis. In de jaren er na verschenen nog 5 boeken van zijn hand waarvan er meer dan 100.000 zijn verkocht. Willem komt zijn kijk op de financiële wereld met ons delen tijdens de Award Night!

Klik hier voor het volledige programma & om aan te melden.