Uitnodiging: 60 jaar Amsterdams Ballonnen Bedrijf

Datum: 2023-06-20

Uitnodiging: 60 jaar Amsterdams Ballonnen Bedrijf

Graag willen wij jou uitnodigen voor een speciale gelegenheid: het 60-jarig bestaan van het Amsterdams Ballonnen Bedrijf! Dit jubileum is een mijlpaal die het Ballonnen Bedrijf graag met de OV leden wil vieren.

Opgericht op 3 januari 1963, zijn ze uitgegroeid tot een veelzijdig bedrijf dat bestaat uit een groothandel, detailhandel, drukkerij en webshop. Hierdoor kunnen zowel decoratiebedrijven als particuliere en zakelijke klanten hoogwaardige ballonnen en decoraties afnemen. Als importeur van latex reuzenballonnen met een diameter tot wel 210 cm, biedt het bedrijf unieke mogelijkheden voor opvallende en feestelijke aankleding.

Wij nodigen jou uit dit feestelijke moment mee te vieren op donderdagavond 13 juli vanaf 19.00 uur. De locatie is de Ballonsjop winkel voor de particulier, gevestigd aan de Essenlaan 25 in Zwanenburg. Tijdens deze avond zorgen we voor muziek, hapjes en drankjes, en natuurlijk een fantastische sfeer met  kleurrijke ballonnen.

Graag willen we je vragen om je aanwezigheid te bevestigen via onze website - klik hier!

Graag tot op 13 juli