MKB-Inspiratiedag: "How to Grow Online together?"

Datum: 2016-01-20

MKB-Inspiratiedag: "How to Grow Online together?"

Niemand ontkomt aan de invloeden van technologische veranderingen. Hoe zorg ik ervoor dat ik goed vindbaar ben op het web? Waar moet ik op letten bij het plaatsen van online advertenties? Wat ervaren mijn klanten als ze mijn website of webshop bezoeken? Als dit voor u relevante vragen zijn, reserveer dan snel donderdagmiddag 4 februari 2016 in uw agenda! 

Samen met een aantal fantastische kennisdragers op online gebied zoals Google, Jungle Minds en Xebia, verzorgen wij i.s.m. TNT een unieke middag vol met infosessies. Ook kunt u gratis Speed Daten met toppers op het gebied van online zaken doen. Samen met u bekijken ze uw bedrijf op het web en geven ze direct advies.

Agenda

Wat zijn de laatste Digital trends, wat kunnen we verwachten in 2016 en hoe kan ik daar als MKB’er het 

beste op inspelen? De voorlopige agenda: 

  • Key note speakers van Google en Flinders: hoe kan online zaken doen uw bedrijf helpen groeien? 
  • Kennissessies: over ‘Agile’ werken, ‘Trends in Digital’ en ‘Hoe genereer ik traffic’? 
  • Boek een Speed Date met experts op gebieden van: zichtbaarheid, vindbaarheid, design, de zoekmachine, online rapportages, online via mobiel, online advertenties, klantervaring en meer! 
  • Laatste ontwikkelingen van TNT online, wat is belangrijk voor u als klant.
  • Uitwisselen van ervaringen met mede MKB’ers.

Registreren

De inspiratiedag is gratis toegankelijk voor ondernemers. Om de kwaliteit van de sessies te waarborgen, is het aantal plekken  beperkt. Registreer u dan ook snel om verzekerd te zijn van deelname. U mag 1 introducé meenemen vanuit uw organisatie. Uiterlijk 22 januari ontvangt u van ons een bevestiging. 

Registratielink: http://www.tnt.com/campaign/nl_nl/inspiratiedag.html

Praktische gegevens

Adres: TNT Centre, Taurusavenue 111, 2132 LS Hoofddorp, Nederland (gratis parkeren onder het gebouw)

Datum & tijd: 4 februari 2016 van 13:30 uur – 18:00 uur