Clinic mij overkomt dat niet RPC Noord-Holland

Datum: 2016-01-14

Clinic mij overkomt dat niet RPC Noord-Holland

De ONDERNEMERSVERENIGING organiseert samen met het RPC Noord-Holland op donderdag 21 januari 2016 een gratis clinic voor bedrijven uit Halfweg, Zwanenburg en Boesingheliede. De clinic met de titel “Mij overkomt dat niet heeft als doel om met bedrijven in gesprek te gaan over de veiligheid in ondernemersgebieden zoals het winkelcentrum en de bedrijventerreinen.

Mij overkomt dat niet... is dé interactieve clinic met veel vrijspraak voor werkgevers en leidinggevenden. Onder leiding van een spreker worden serieuze onderwerpen aangesneden die te maken hebben met verantwoordelijkheden en verwachtingen rondom veilig ondernemen. Hoe ver gaat u voor de veiligheid van uw onderneming en personeel? En op welke wijze kunt u bijdragen aan een veiligere omgeving? Wij gaan graag met u in gesprek!

De 1,5 uur durende clinic wordt professioneel begeleid en de deelname is GRATIS.

Datum: donderdag 21 januari 2016
Voor: Bedrijven in Halfweg, Zwanenburg en Boesingheliede
Programma: 

18:00 - 18:30 : Inloop

18:30 - 20:00 : Clinic 'Mij overkomt dat niet...'

20:00 - 20:30 : Afsluiting en napraten

Locatie: Bratpack | Zwanenburgerdijk 303A, 1161 NM Zwanenburg

Welke kennis neemt u mee naar huis?

  • Tips om samen te werken aan veilige bedrijventerreinen en winkelcentra.
  • Informatie over de (wettelijke) verantwoordelijkheden die u heeft als ondernemer.
  • Verzekerinstechnische voordelen.

AANMELDEN BIJ: kees@rpcnh.nl (uiterlijk 18 januari 2016)

Voor meer informatie: www.rcpnh.nl

Of download hier de flyer