Uitnodiging bijeenkomst Sugar City 28 oktober 2015

Datum: 2015-10-13

Uitnodiging bijeenkomst Sugar City 28 oktober 2015

Beste Leden,

Namens gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude en de gemeente Haarlemmermeer, nodigen wij u uit voor een bijeenkomst inzake de bereikbaarheid van Halfweg/Zwanenburg in het kader van de SugarCity ontwikkelingen. Let wel: aanmelden voor deze bijeenkomst is verplicht
 
Aanwezig vanuit gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude
Wethouder Westerman
Projectleider Michiel Otto
 
Aanwezig vanuit gemeente Haarlemmermeer

Wethouder Reneman
Gebiedsmanager Matthie Vermeulen
Rik Thorborg
 
Locatie
Gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude
Haarlemmerstraatweg 51
1165 MJ Halfweg

De bijeenkomst is op woensdag 28 oktober 2015 van 19.00-20.30 uur. U kunt zich tot 20 oktober aanmelden via info@ondernemingsvereniging.nl. Geef daarbij even aan met hoeveel personen u wenst te komen.