Uitnodiging OUT OF BUSINESS II, Hét cybercrime event voor ondernemers uit Noord-Holland

Datum: 2022-09-04

Uitnodiging OUT OF BUSINESS II, Hét cybercrime event voor ondernemers uit Noord-Holland

Je complete bedrijf plat, binnen een fractie van een seconde kan het gebeurd zijn. En natuurlijk weet je dat allang. Cybercrime heeft een steeds grotere invloed op de samenleving en steeds vaker is het mkb slachtoffer. In een havengebied waarin de lijnen kort zijn en de samenwerking intensief, is 1 “gat in de dijk” funest voor de hele keten. Maar dat geldt in veel meer branches. Feit blijft: jij wilt die zwakste schakel niet zijn.  

En terwijl we weten dat we iets moeten doen, heeft nog steeds 75% van de ondernemers zijn internetbeveiliging niet op orde. 1 op de 5 mkb-werknemers trapte voor de zomer weer in een basis phishingtest van de overheid. Let op: dat is dus nog niet eens een gerichte aanval. Cybercrime is aan de orde van de dag. De rol van de CEO wordt geplagieerd, orders worden afgevangen, betalingen worden omgeleid, software wordt gegijzeld, klantenbestanden worden ontfutseld, identiteitsfraude woekert en reputaties staan op het spel. Er is nog ontzettend veel te doen.  

Kijk, Beleef en Weet!

Het avondcongres ‘OUT OF BUSINESS II’ op 22 september 2022 IJmuiden verhaalt indrukwekkend, pragmatisch en toekomstgericht over cybercrime en zakendoen in deze tijd. Het programma? Een unieke mix van theater, talkshow en verbinding, bedoeld voor ondernemers die – met elkaar - succesvol willen blijven. Experts gaan in op de do’s en don’ts. Technisch ingewikkeld? Nee, helemaal niet! De avond gaat over samenwerken, bewustwording en een stukje gedragsverandering. En dat allemaal met een flinke portie humor.

Programma 

17:30 - 18:00   Ontvangst
18:00 - 18:05   Start programma en kick-off met dagvoorzitter Manon Blaauw
18:05 - 18:30   Patrick van Veen | Gedragsbioloog
18:30 - 19:00   Tafelgesprek met de Gemeente Velsen, politie en ondernemers
19:00 - 20:15   Pauze met Bytes & Business 


Tijdens de pauze, kom je je nog meer over (cyber)criminaliteit te weten tijdens het eten! Bezoek deze informatietafels onder het genot van een hapje en een drankje. 

  • Ondermijning en Red Flags 
  • Cybercriminaliteit 
  • Meldpunt Cybercriminaliteit IJmuiden 
  • Simulaties (bij de entree worden 50 tickets verloot voor de simulaties van het Nova College Scheepvaart).  
20:15 - 20:20   Back after the break
20:20 - 20:40   Generalzolldirektion Hafen Hamburg DP Dr. Markus Hauptmann | Criminaliteit in de Haven van Hamburg
20:40 - 21:00   Benjamin Korper | Eigenaar Korper ICT over cryptovaluta 
21:00 - 21:30   Generaal-Majoor b.d. drs. Pieter Cobelens | Cyberstrateeg
21:30 - 22:30   Een veilig netwerk(moment)


Reserveer nu één of meerdere van de 300 toegangskaarten. Deelname is gratis. Wij zorgen voor een avond vol inspiratie.   

Waar/wanneer

Datum: donderdag 22 september 
Aanvang: Vanaf 17:30uur 
Tijden: 18:00 uur – 22:30 uur  
Locatie: Maritieme Academie / Nova College Scheepvaart IJmuiden, Kanaalstraat 7

Aanmelden kan via deze website