Uitnodiging Informatiemarkt Haarlemmermeer & Haarlemmerliede

Datum: 2017-02-14

Uitnodiging Informatiemarkt Haarlemmermeer & Haarlemmerliede

Op 15 februari is er in De Olm een bewonersbijeenkomst over het Hart van Zwanenburg en overige ontwikkelingen in Zwanenburg/Halfweg.

De bijeenkomst start om 19.30 uur en bestaat uit een plenair gedeelte, waar de wethouders Marjolein Steffens en Adam Elzakalai een en ander toelichten over de fusie met de Haarlemmerliede en de ontwikkelingen in Zwanenburg, zoals het Hart van Zwanenburg. Vooraf en aansluitend is er een informatiemarkt, waar de bewoners worden geïnformeerd over de ontwikkelingen in en rondom Zwanenburg.

Naast de Ondernemingsvereniging zijn ook andere organisaties aanwezig waaronder de dorpsraad, JOGG, diverse basisscholen, projectteams van de N200 en wethouder Raymond van Haeften van de gemeente Haarlemmerliede. Deze laatste is er natuurlijk om u te informeren over de aanstaande fusie en ontwikkelingen bij Sugar City. Kortom, een bijeenkomst waar u als ondernemer én inwoner van harte welkom bent!

Graag tot woensdag in De Olm,