Uitnodiging uitreiking KVO ster & presentatie FR Security

Datum: 2016-04-19

 

Beste ondernemer,

De Dennenlaan wordt steeds veiliger! De Ondernemingsvereniging spant zich al jaren in om onze winkelstraat veiliger te maken en heeft daarmee de vierde ster van het Keurmerk Veilig Ondernemen verdient.

Om dat te vieren nodigen we u graag uit op maandag 9 mei vanaf 18.00 uur bij Drogisterij Poelsma in de Dennenlaan. Onder het genot van een (borrel)hapje en drankje zal de vierde KVO ster uitgereikt gaan worden. Tevens zal Richard Lezer, directeur van FR Security, u meenemen in de wereld van camerabeveiliging: welke ontwikkelingen zijn er op dit gebied en welke voordelen biedt het uw bedrijf? Richard is nationaal en internationaal bekend om zijn expertise op dit gebied dus laat deze kans niet lopen. 

Aanmelden is niet nodig! Kom dus gezellig even langs om uw collega-ondernemers te spreken en aanwezig te zijn bij de uitreiking van de KVO ster.

Graag tot 9 mei!


De Ondernemingsvereniging