Uitnodiging Startersplatform 13 april a.s.

Datum: 2016-03-30

Uitnodiging Startersplatform 13 april a.s.

Thema van de avond: Hoe ziet jouw businessmodel eruit en is deze toekomstbestendig?

Inspirerende spreker

Onze gastspreker is Patrick van der Pijl, CEO & Strategy Designer bij Business Models Inc. Hij is schrijver van de wereldwijde bestseller Business Model Generation en heeft al 1 miljoen exemplaren wereldwijd verkocht sinds 2009. Patrick komt uit Hoofddorp en heeft raden van bestuur, managers en innovatie teams van meer dan 300 (internationale) organisaties geholpen met het innoveren van hun business model en het ontwerpen van een strategie voor de toekomst. Patrick inspireert mensen en organisaties met zijn nieuwe visie op strategie en innovatie en laat je op een compleet andere manier naar jouw businessmodel kijken. Hij komt speciaal voor jullie naar het raadhuis!

Programma

19.00 uur Inloop
19.30 uur Ontvangst door gastheer Marco Vork, Manager MKB, Rabobank Regio Schiphol
19.35 uur Welkomstwoord wethouder Ap Reinders wethouder ondernemerschap, sociale zaken en arbeidsmarktbeleid
19.40 uur Zeepkistsessie
20.00 uur Presentatie Patrick van der Pijl
20.45 uur Netwerkborrel
22.00 uur Einde bijeenkomst


Locatie

Raadhuis in Hoofddorp – Burgerzaal - Raadhuisplein 1

De Zeepkist

Voor deze avond nodigen wij je uit om je onderneming 3 minuten in het zonnetje te zetten. Hiervoor staat op het podium een heuse zeepkist. Er is plaats voor 5 ondernemers. Aanmelden kan via ondernemersplein@haarlemmermeer.nl.

Aanmelden

Deelname is gratis, maar we verzoeken je wel om je aan te melden. Via: www.haarlemmermeer.nl/startersplatform

Graag tot 13 april!

Download hier de flyer